Gå til mobilt website
Log ind
Log ud
Bliv bruger
Min side
Hjælp
Dansk
English
Auktioner
Fast pris
Kategorier
Få en vurdering
Tilbage
Auktioner
Maleri og skulpturer
Øvrig billedkunst og skulpturer
Følg denne vare
Følg ikke denne vare mere
Du er ikke logget ind
Log ind
Du følger nu denne vare
Varer jeg følger
Ubekendt kunstner. Sydlandsk motiv
Varenummer
:
6372640
Hammerslagspris
:
600
Vurdering
:
Ubekendt kunstner. Sydlandsk motiv "Capri". 21 årh. Olie på lærred. Utydeligt signeret 39x 48(50x58)
26-04-2023 17:20:00
5
15
50
Alle
Kundenr.
Dato
Tid (CET)
Bud
2296932
25-04-2023
08:32:16
600
5722
26-04-2023
17:16:46
550
2296932
25-04-2023
08:32:16
500
5722
26-04-2023
17:16:27
450
2296932
25-04-2023
08:32:16
400
3334
21-04-2023
21:29:48
350