Gå til mobilt website
Log ind
Log ud
Bliv bruger
Min side
Hjælp
Dansk
English
Auktioner
Fast pris
Kategorier
Få en vurdering
Tilbage
Auktioner
Maleri og skulpturer
Moderne billedkunst
Følg denne vare
Følg ikke denne vare mere
Du er ikke logget ind
Log ind
Du følger nu denne vare
Varer jeg følger
Ubekendt kunstner. Figurkomposition
Varenummer
:
6449855
Hammerslagspris
:
350
Vurdering
:
Ubekendt kunstner, 1900-tallet. Figurkomposition, olie på lærred, usign. 81 x 65 cm (84 x 69 cm).
11-04-2024 20:58:52
Showroom:
DK, Vejle, Dandyvej
5
15
50
Alle
Kundenr.
Dato
Tid (CET)
Bud
2322310
10-04-2024
09:45:43
350
Close
Image 1 of 1
Maximize image
Restore image