Signeret Brøndby Hjemmebanetrøje samt signeret bold (2)

Varenummer: 6482522

Næste bud: DKK 1.500
Vurdering: DKK 1.500

Signeret Brøndby IF Hjemmebanetrøje 24/25 str. XL.
Signeret Select SF Superliga bold size. 5.

Denne auktion er en del af en større velgørenhedsauktion til fordel for Thin Blue Line Denmark.

Alle indtægter går direkte og ubeskåret til Thin Blue Line Denmark. Auktionshuset.com donerer således alle involverede salærer og gebyrer fra denne auktion til det gode formål.

Læs mere om Thin Blue Line Denmark her.

Se hele udvalget på Velgørenhedsauktion - Thin Blue Line Denmark her

DKK 1.500
Auktionen afsluttes:  19-09-2024 21:33:00