Gå til mobilt website
Log ind
Log ud
Bliv bruger
Min side
Hjælp
Dansk
English
Auktioner
Fast pris
Kategorier
Få en vurdering
Tilbage
Auktioner
Smykker
Ringe
Følg denne vare
Følg ikke denne vare mere
Du er ikke logget ind
Log ind
Du følger nu denne vare
Varer jeg følger
Samling Christina ringe af forgyldt sterlingsølv (5)
Varenummer
:
6420217
Moms vare
Hammerslagspris
:
750
Vurdering
:
1.000
Samling Christina ringe af forgyldt sterlingsølv. Ringstr. 51. Stemplet 'Christina', ringstr. samt 925. (5) Fra ophørt smykkeforretning.
Gør et kup ved at byde på auktioner fra konkursboer mm.. Se og byd på alle
konkursauktionerne her
13-02-2024 20:47:37
Showroom:
DK, Aalborg, Nibevej
5
15
50
Alle
Kundenr.
Dato
Tid (CET)
Bud
2091730
13-02-2024
20:19:49
750
Close
Image 1 of 1
Maximize image
Restore image