Niels Bach, rundt sofabord af egetræ

Varenummer: 4875134
Hammerslagspris: DKK 750
Vurdering: DKK 1.000

Niels Bach (f. 1973), sofabord med korsformet stel og rund bordplade af stavlimet egetræ. H. 49, Ø 119 cm. På undersen stemplet N.B A/S. Minimale brugsspor.
Auktionen afsluttes:  25-12-2017 11:52:07