Gå til mobilt website
Log ind
Log ud
Bliv bruger
Min side
Hjælp
Dansk
English
Auktioner
Fast pris
Kategorier
Få en vurdering
Tilbage
Auktioner
Møbler
Øvrige møbler
Følg denne vare
Følg ikke denne vare mere
Du er ikke logget ind
Log ind
Du følger nu denne vare
Varer jeg følger
Louis XV stil fransk Bureau plat af rosentræ, 20 årh.
Varenummer
:
6437267
Hammerslagspris
:
4.000
Vurdering
:
6.000
Louis XV stil fransk Bureau plat skrivebord af finéret rosentræ, prydet med monteringer og sko af bronze, sarg med tre skuffer, sider med udtræksplader, plade ilagt med læder, cabrioleben med rocaille. 20 årh. H. 75 B. 136 D. 75 cm. 3 nøgler medfølger. Fremstår med aldersrelateret brugsspor, læder og stel med småmærker.
13-02-2024 20:26:00
Showroom:
DK, Roskilde, Store Hedevej
5
15
50
Alle
Kundenr.
Dato
Tid (CET)
Bud
1907412
11-02-2024
21:14:02
4000
Close
Image 1 of 1
Maximize image
Restore image