Karl Rüdiger, Bolia curve, fire reolmoduler (4)

Varenummer: 4065244
Hammerslagspris: DKK 1.050
Vurdering: DKK 1.200

Karl Rüdiger, Bolia curve, fire væghængte bogreoler, med kerne af kunststof beklædt med et tyndt lag aluminium. H. 34 B. 80 D. 31 cm. Fremstår brugsspor, ridser vægbeslag medfølger.
Auktionen afsluttes:  26-11-2015 19:18:36