HuskMitNavn født 1975 cd. Denne vare er sat til omsalg under nyt varenummer 2073837

Varenummer: 2045740
Hammerslagspris: DKK 1.750
Vurdering: DKK 3.000

HuskMitNavn. litografi, 34/60, sign. Huskmitnavn 05, 78 x 55 cm. OBS: RETTET UDLØBSTIDSPUNKT.
Auktionen afsluttes:  22-11-2010 14:10:00