Henrik Møllgaards OL-håndbold landsholdstrøje, signeret

Varenummer: 6483357

Næste bud: DKK 3.800
Vurdering: DKK 1.000

Henrik Møllgaards OL-håndbold landsholdstrøje, signeret str. XXL
”Det er den røde trøje fra OL finalen, den ‘dufter’ stadig af guld og fejring på den fede måde!
Trøjen er helt speciel, udover at den selvfølgelig har vundet guld til Danmark. Der er nemlig ikke sponsorer på OL trøjerne, og desuden et andet design ift den normale landsholdstrøje. Så det er også en mulighed for at erhverve sig en unik landsholdstrøje, som aldrig kommer til salg eller bliver produceret igen

Denne auktion er en del af en større velgørenhedsauktion til fordel for Thin Blue Line Denmark.

Alle indtægter går direkte og ubeskåret til Thin Blue Line Denmark. Auktionshuset.com donerer således alle involverede salærer og gebyrer fra denne auktion til det gode formål.

Læs mere om Thin Blue Line Denmark her.

Se hele udvalget på Velgørenhedsauktion - Thin Blue Line Denmark her

DKK 3.800
Auktionen afsluttes:  19-09-2024 21:54:00