Gå til mobilt website
Log ind
Log ud
Bliv bruger
Min side
Hjælp
Dansk
English
Auktioner
Fast pris
Kategorier
Få en vurdering
Tilbage
Auktioner
Maleri og skulpturer
Moderne billedkunst
Følg denne vare
Følg ikke denne vare mere
Du er ikke logget ind
Log ind
Du følger nu denne vare
Varer jeg følger
Artpusher. 'HM 50 Portrait 24K'
Varenummer
:
6446251
Hammerslagspris
:
550
Vurdering
:
4.000
Artpusher. f. 1965. 'HM 50 Portrait 24K' #Dansk. Lærredstryk påsat 24 karat bladguld . nr. 1/30. Sign. dat. samt betitlet på bagsiden. 60 x 44 cm. ( 64 x 48 cm)
27-04-2024 19:26:00
Showroom:
DK, Roskilde, Store Hedevej
5
15
50
Alle
Kundenr.
Dato
Tid (CET)
Bud
2135284
27-04-2024
11:06:12
550
117330
25-04-2024
20:09:16
500
Close
Image 1 of 1
Maximize image
Restore image