Gå til mobilt website
Log ind
Log ud
Bliv bruger
Min side
Hjælp
Dansk
English
Auktioner
Fast pris
Kategorier
Få en vurdering
Tilbage til varen
Tip en ven
Modtagerens e-mail-adresse:
Afsender:
Din kommentar til varen:
Sikkerhedskontrol:
Du behøver ikke sikkerhedskontrollen, hvis du logger ind her
Knud Ove Hilkier. Landskab med skovarbejder (cd)
Knud Ove Schinkel Hilkier (1884-1953). Landskab med skovarbejder, olie på lærred, sign. K. Hilkier. Betegnet på blændrammen Sorrento. 64 x 56 cm (63 x 71 cm).