Gå til mobilt website
Log ind
Log ud
Bliv bruger
Min side
Hjælp
Dansk
English
Auktioner
Fast pris
Kategorier
Få en vurdering
Tilbage til varen
Tip en ven
Modtagerens e-mail-adresse:
Afsender:
Din kommentar til varen:
Sikkerhedskontrol:
Du behøver ikke sikkerhedskontrollen, hvis du logger ind her
Axel Bentzen. Portræt af mand, olie på lærred (cd)
Axel Bentzen (1893-1952). Portræt af mand, olie på lærred. Signeret AB. 46x42 cm (59x55 cm). Fremstår med stedvise krakeleringer.