Arvid Arp Hansen. 'Inspireret af Carl Nielsen, Morgentågernes dans'. cd

Varenummer: 6400743
Hammerslagspris: DKK 350
Vurdering: DKK 1.200

Arvid Arp Hansen (1920-1995). 'Inspireret af Carl Nielsen, Morgentågernes dans'. Olie på lærred. Sign. 90 x 90 (94 x 94) cm.
Auktionen afsluttes:  07-10-2023 13:33:29

2121911 07-10-2023 10:25:01 DKK 350