Ludvig Find. Barneportræt

Varenummer: 6401860
Hammerslagspris: DKK 500
Vurdering: DKK < 1.000

Ludvig Find (1869-1945). Barneportræt. Olie på plade. Sign.: 'Find'. 23,5 x 21 (31 x 28) cm.
Fremstår med let overfladesnavs.
Auktionen afsluttes:  30-09-2023 18:00:00